Hakkımızda

Hakkımızda | Cnc Makina
Emektar Makina A.Ş. takım tezgahları sektöründe 60 yılın üzerinde geçmişe sahip köklü bir kurumdur. Müşterilerine pek çok sanayi dalında talaşlı imalat çözümleri sunmaktadır.

Emektar Makina'nın sanayicilerimize temin ettiği üretim makinaları çok çeşitli üniversal takım tezgahları, sac işleme ve şekillendirma tezgahları, ve CNC takım tezgahlarıdır. Ayrıca kaynak teli sarf malzemesi konusunda da çalışmaktadır. Emektar Makina yurt içi ve yurt dışı çeşitli firmaların bayiliğini; yetkili satıcılığını yapmakta, bunun yanısıra bazı ürünleri Türkiye'de kendi markası ile ürettirmektedir.

Emektar Makina A.Ş. CNC takım tezgahlarında da son 15 yıldır hizmet vermekte olup çeşitli Tayvan CNC üreticisi firmalarının yetkili satıcısı haline gelmiştir. Bunlar arasında eski "YANG" markasının devamı olan Yida Precision Machinery, EXTRON markasını kullanan Yih Chuan Machinery, MYDAY Machinery, ARIX CNC, GSM Geng Shuen Machinery önde gelenlerdir.

Yida Precision Machinery çeşitli CNC tornalar, tornalama merkezleri, dik işleme merkezleri, yatay işleme merkezleri üretmektedir. YIDA ve YDPM marka olarak kullanılmaktadır.

Yih Chuan Machinery ise EXTRON markası ile geniş yelpazede dik ve yatay işleme merkezleri üretir.

Myday Machinery küçük-orta-büyük çaplarda ve 12 metreye kadar çıkabilen boylarda CNC tornalar yapar.

Arix CNC daha ziyade "otomat torna" olara adlandırabileceğimiz CNC tornaları ile tanınmıştır.

GSM; Geng Shuen özellikle yarım kapak denilen, iş masası etrafında kapaklı CNC freze tezgahları üreticisidir.

Emektar Makina ürün yelpazesi sürekli gelişmektedir. Lütfen web sitemizi takip ediniz.